Co z tą pojemnością baterii?

Co z tą pojemnością baterii?
Podczas gdy wybierasz baterię do swojego notebooka powinieneś być świadomy faktu, że wiele firm oferujących baterie celowo zawyża ich realną pojemność, żeby zwiększyć swoje szanse sprzedaży.
 
Jest to praktyka nieuczciwej konkurencji i trudno nazywać takie postępowanie jedynie działaniem marketingowym, ponieważ w istocie jest możliwość nabycia baterii bazujących na ogniwach o zwiększonej pojemności Samsung lub LG (2.6Ah), jednakże są one zdecydowanie droższe niż baterie bazujące na ogniwach standardowej pojemności. Mówiąc wprost, sprzedawca celowo wprowadza klienta w błąd mając pełną świadomość, że opisuje swój produkt niezgodnie z prawdą.
 
Jeżeli chcesz przetestować uczciwość sprzedawcy oferującego tanie baterie o podwyższonej pojemności (np. 5200mAh, 7800mAh), zapytaj o możliwość zwrotu produktu na jego koszt w przypadku, gdy bateria nie będzie spełniała obiecanych parametrów.
Możesz sprawdzić realną pojemność baterii, używając do tego celu darmowego oprogramowania, np. Laptop Battery Tester, Battery Monitor, Battery Care.
 
Jeżeli rzeczywiście zależy Ci na baterii o podwyższonych parametrach, możesz nabyć taką w naszym sklepie. Gwarantujemy, że oferowane baterie MAX4POWER +30% PREMIUM produkowane są na bazie prawdziwych ogniw SAMSUNG SDI 2600mAh, u starannie wybranych producentów akumulatorów OEM.
 
Bateria MAX4POWER +30% PREMIUM została wyprodukowana na bazie najnowocześniejszych ogniw firmy SAMSUNG SDI, które charakteryzują się pojemnością 2600mAh, co w porównaniu do standardowego akumulatora o pojemności 4400mAh powoduje zwiększenie pojemności baterii do 5200mAh. W praktyce użytkownik laptopa zaobserwuje nawet 30% dłuższy czas pracy na w pełni naładowanej baterii, co potwierdzone zostało w testach baterii MAX4POWER, których wyniki można obejrzeć poniżej.
 
Wyniki poniższego testu przedstawiają charakterystykę rozładowywania baterii standardowej 4400mAh (linia czerwona) w zestawieniu z rozładowywaniem baterii MAX4POWER PREMIUM 5200mAh, opartej na ogniwach SAMSUNG SDI 2600mAh (linia niebieska). Oba testy zostały przeprowadzone na laptopie SAMSUNG NB300E5C, przy ustawieniu maksymalnej wydajności pracy oraz maksymalnego podświetlenia ekranu, podczas aktywności w rodzaju przeglądania stron internetowych. Komputer przechodził w stan uśpienia przy osiągnięciu 5% stanu naładowania baterii.
 
Test przeprowadzony z użyciem programu Laptop Battery Tester v2.0
 
Test baterii laptopa
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl