O sklepie

O sklepie MaxForPower.pl

Sklep MaxForPower.pl istnieje od 2012 roku i specjalizuje się w akcesoriach i częściach serwisowych do laptopów. W swojej ofercie posiada produkty oryginalne i wysokiej jakości zamienniki marki max4power. Od początku działalności sklep jest silnie zorientowany na produkty zasilania do notebooków, takie jak baterie i zasilacze, a także części serwisowe.

Siedziba sklepu MaxForPower.pl znajduje się w Poznaniu, a sprzedaż hurtową i detaliczną prowadzi w całej Polsce oraz w obrębie Unii Europejskiej.

Sklep internetowy MaxForPower.pl umożliwia zakupy wysoko jakościowych części do laptopów w najlepszych cenach, między innymi: zamienniki oryginalnych baterii i zasilaczy do laptopów, oryginalne baterie do laptopów, klawiatury do laptopów, obudowy do laptopów, matryce LCD do laptopów, zawiasy i kable do matryc LCD, gniazda zasilania.

Wszystkie oferowane przez sklep MaxForPower.pl produkty są fabrycznie nowe i najwyższej jakości, spełniające wymogi oryginalnych części producenta (OEM). Części do laptopów objęte są gwarancją w okresie co najmniej 12 miesięcy po zakupie i posiadają wszelkie wymagane prawem europejskim certyfikaty. Wszystkie produkty wykazują pełną zgodność z akcesoriami i częściami oryginalnymi producentów laptopów, takich jak Acer, Samsung, Dell, Toshiba, Lenovo, Asus, HP.

Obsługę sklepu stanowią specjaliści od lat trudniący się sprzedażą sprzętu komputerowego, w tym przede wszystkim części i akcesoriów do laptopów, dlatego gwarantowana jest specjalistyczna obsługa i fachowy dobór kompatybilnej baterii, zasilacza, klawiatury, obudowy, matrycy, zawiasów i innych części do laptopów.

Sklep MaxForPower.pl oferuje wyłącznie:

  • Produkty fabrycznie nowe i w pełni wartościowe (Uwaga! - nie regenerowane, nieużywane, nie tzw. "leżaki magazynowe", nie z wyprzedaży, nie z kończącą się datą ważności, itp.)
  • Produkty posiadające wymagane prawem certyfikaty i zezwolenia na obrót w UE
  • Produkty o rzeczywistych parametrach określonych w opisie i specyfikacji.

Właścicielem sklepu MaxForPower.pl jest firma: 

WM Synergy Magolan Pawlak Sp.j.

Dane rejestrowe spółki:

KRS 437948
NIP: 9721241253
Regon: 302258667

Nrkonta bankowego
84 1030 0019 0109 8530 0044 9370

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl